• info@elitdedektiflik.com
  • 0534 822 18 51
Hizmetler Aldatma Araştırması

Aldatma Araştırması

Günümüzde eşlerin birbirilerine olan güveni sarsılmıştır. Özellikle yanlış sosyal medya kullanımından kaynaklanan tanışmalar evlilik birliğinin zedelenmesine yol açmaktadır. Haberlerde sıkça aldatma haberlerine yer verilmesi eşlerin birbirlerine olan güvenlerini azaltmaktadır. Aralarında sıkı bir gönül bağı olmayan, aşırı mesajlaşma, ya da konuşma gibi durumlarda eşlerin güvenleri iyi azalmakta ve şüphe zirve noktaya ulaşmaktadır. Eşlerin bu konudaki şüphelerini giderip evliliklerine odaklanmalarının yegâne yolu “aldatılıyor muyum” sorusunun cevap bulmasıdır. Eşlerin kendi çabaları ile yaptıkları işlemler bu sorunun tam olarak cevaplanmasını çoğu zaman sağlayamaz. Bu konuda dedektiflik büroları en ince yöntemleri kullanarak aldatılma araştırması konusunda rapor sunmaktadır.

Eş Takibi

Aldatılma şüphesi taşıyanların başında resmi olarak nikâhlı yaşayan kişiler bulunur. Genellikle eşler çalıştığı için kendi çabaları ile akıllarındaki şüpheleri giderme imkânları yoktur. Dedektiflik büromuz aldattığından şüphe edilen eşin çalışma ortamını, vakit geçirdiği alanları, sosyal medya hesaplarını inceleyerek işe koyulur. Bu kişinin arkadaş çevresinden kendisine tanıklar bulan dedektifler aldatma araştırması kapsamında kimliklerini belli etmeden onlardan bilgi alır. Topladığı bilgiler çerçevesinde eşin uzaktan takibine başlayan dedektiflik büromuz özel hayatın gizliliğini ihlal etmeyecek şekilde fotoğraflamalar yapar. Yapılan çalışmalarda takip edilen kişide rahatsızlık oluşturulmaz.

Nişanlı Ya Da Sözlü Takibi

Aldatılma şüphesi taşıyanlar sadece resmi nikâhlı eşler değildir. Nişanlılık ya da sözlülük aşamasında da kişilerde aldatılma şüphesi oluşabilmektedir. Bu konuda kişiler dedektiflik büromuzdan yararlanabilirler. Eş konusunda yapılan çalışmalar nişanlı ya da sözlü grubu içinde geçerlidir. Kişinin vaktini geçirdiği kafe, sinema gibi alanlarda uzaktan izlenmesi yapılarak aldatma şüphesi uyandıracak ilişkilerinin tespiti halinde raporlaştırılır. Aldatma araştırması yapılan kişinin günlük yaşantısına dair ayrıntılar kaçırılmadan not edilerek analiz edilir.

Aldatma Araştırması Raporları

Aldatma araştırmalarının ilk sonucu kişilerin şüphelerinin sonuca varmasıdır. Almış olduğu raporun içeriği ile ilgili kararı kişi kendisi verecektir. Dedektiflik büromuz; yapılan tüm çalışmalarla ilgili rapor tanzim eder. Bu raporda yapılan takip işlemleri, fotoğraflamalar, harcamalar ve fotoğraflar yer alır. Takip sürecinin tamamı şeffaf bir şekilde açıklanır. Yapılan analizler değerlendirilir. Raporlar açıklayıcı ve net ifadelerle yazılmıştır. İçeriklerinin somut delillerle desteklenmesi nedeniyle mahkemeler nezdinde de geçerliliği bulunur. Aldatma araştırması isteyen eşin kimlik bilgileri ve böyle bir talepte bulunduğu hususu ifşa edilmez, müşteri zor durumda bırakılmaz. Eş takipleriniz için güvenilir bir büro ile çalışmak niyetinde iseniz dedektiflik büromuzla iletişime geçiniz.