• info@elitdedektiflik.com
  • 0534 822 18 51
BURSA DEDEKTİFLİK

BURSA DEDEKTİFLİK

Dedektiflik hizmetleri, aslında fark edilmese bile hayatın her yerinde gerekli olabilen hizmetleri içermektedir. Çoğu insan hayatında tehdit, şantaj, kayıp, aldatılma ve daha pek çok sorunu yaşamakta ve bu sorunlara karşı kimi zaman önlem almakta yetersiz kalmaktadır. Bölgede bulunan kolluk güçleri her zaman için davalara bakamamakta ve Bursa ili dahil neredeyse tüm Türkiye’deki vatandaşlarımız bu tarz sorunlar nedeniyle mağdur olmaktadır. Bursa’da, halkın sorunlarına çözüm arayan ve onlar ile birlikte haklarını arayan Bursa dedektiflik, tüm kaynaklarını kullanarak, uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Yeterli ekipmana ve görev ahlakına sahip, hukuk kurallarına uymayı kendine görev edinmiş ekibi ile en nitelikli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Bursa dedektiflik bürosu, takım arkadaşları olan özel dedektifler, avukatlar ve ekonomistler ile birlikte çalışır. Amacı; doğru bilgiye en kısa sürede ulaşmaktır. Bu nedenle her çalışmalarındaki en büyük gayeleri sonuç odaklı çalışmalar yapmaktır. Eğer siz de Bursa ilinde, hayatınızda farklı sorunlar ile karşılaşıyor iseniz Bursa Dedektiflik Bürosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Özel Dedektiflik Bürosu

 

Dedektiflik mesleği, temelinde şüpheyi taşır. Bir dedektifin en önemli silahlarından biri gelişmiş şüphe duygusudur. Çünkü bu mesleği icra etmek her kişiden her olaydan şüphe duyulmasını gerektirir. Şüphenin yanında merak da bu mesleğin itici güçlerindendir. Bursa özel dedektiflik bürosu olarak danışanlarımıza verdiğimiz hizmetler şüphe ve merak doğrultusunda sonuca kısa sürede ulaşmamızı sağlamaktadır. Dedektiflerimiz özel eğitimlerden geçmekte ve bu mesleğin gerekliliklerini yerine getirmekle mesuldürler.

Dedektiflik ofisimiz hukuka uygun hizmetler verir ve yasal bir şekilde kurulmuştur. Sorumluluk bilincine sahip ekibi ile alınan vakaları en kısa sürede tamamlamak için çalışırlar. Ofisimiz son teknoloji sanal takip cihazlarına sahiptir ve bu alandaki gelişmeler daimi bir şekilde takip edilmekte olup bu gelişmelere en kısa sürede adaptasyon sağlanmaktadır.

 

bursa dedektiflik bürosu

 

Bursa Özel Dedektiflik Hizmetleri

Bursa ili Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri. İstanbul’a olan yakınlığı sebebiyle de oldukça fazla göç alan bir şehir. Ayrıca iş olanakları nedeniyle de pek çok insan bu ile seyahat etmekte veya yerleşmekte. Bu nedenle Bursa, farklı insanların bulunduğu, farklı dinamiklere sahip olan bir şehir. Bu durum ise bizlere göstermiş oluyor ki artan nüfus ve şehirleşme, sorunların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Bursa Özel Dedektiflik bürosu olarak bizler bu sorunların giderilebilmesi için dedektiflik ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Eğer Bursa ilinde yaşıyor ve bizden danışmanlık veya dedektiflik hizmeti almak istiyorsanız bizimle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Bursa’da pek çok hizmeti sonuç odaklı bir şekilde vermeyi sürdürmekteyiz. Bu hizmetler arasında Bursa eş takibi diğer hizmetler arasında kendini göstermektedir. Eşinden şüphe duyan, beklediği ilgiyi göremeyen kişiler bizlere ulaştığında onlar için delil toplamakta ve sürecin bir nebze de olsa daha kolay geçmesini sağlamaktayız.

Ofisimiz tarafından verilen eş takibi hizmetini çoğu zaman boşanma davası izlemektedir. Eşlerine aldatılma nedeni ile dava açmak isteyenler bizimle iletişime geçtiklerinde gereken hukuki desteği vermek için hazırız. Bizimle birlikte çalışan uzman avukatlarımız bu tür davalardaki tecrübelerini sizlerin sorunlarının çözülebilmesi için kullanmaktan gurur duymaktadırlar. Dedektiflerimiz ise davalar için delil toplamla işlemlerini yasalara uygun şekilde elde ederler. Bu sayede hem mahkeme süreci kısalmakta hem de sorunlar en kısa sürede çözülmektedir.

Bursa dedektif olarak hem bu ildeki hem de Türkiye’nin diğer illerinde kayıp, firar, dolandırıcılık gibi vakaları çözüme kavuşturmaktayız. Bu tür sorunlar ile karşılaşıyor ve tam olarak ne yapabileceğinizi bilmiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hattımız 7/24 açıktır.