• info@elitdedektiflik.com
  • 0534 822 18 51
ÇANAKKALE DEDEKTİFLİK

ÇANAKKALE DEDEKTİFLİK

Çanakkale’de hizmet veren ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli çalışmaları yapan bir kurum olan Çanakkale Dedektiflik, birçok davanın çözülmesini sağlamış ve hala da sağlamaya devam etmektedir. Bir dedektiflik bürosu olarak bizler profesyonel ekibimiz ile çalışmalarımızı yürütür ve en kısa sürede sorunların çözülmesini sağlarız.

Dedektiflik hizmeti denilince çoğu kişinin aklında bir soru işareti oluşur. Çoğu kişi ya dedektiflere güvenmez ya da delil toplamanın yasalara aykırı olduğunu düşünür. Bu nedenle insanlar çoğu zaman dedektiflik hizmeti almaya çekinmekte ve bu konulara tereddütle yaklaşmaktadırlar. Ancak bilinmelidir ki delil toplamak ya da dedektiflik hizmetleri vermek bir suç değildir. Aksine toplumdaki sorunların giderilmesine ön ayak olan, birçok vakanın değerlendirmesini yapan, tanıklarla görüşen, bu doğrultuda araştırma yapan özel kuruluşlar olmaktadırlar.

Dedektiflik hizmetleri alırken dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. Delil toplamak suç değildir ancak toplanan delilin hukuka aykırı yollarla toplaması suçtur ve kişilerin haklarının ihlali durumunu oluşturur. Bu nedenle özel dedektifli büroları mümkün mertebe delil toplama işlemlerini titizlikle yürütmelidirler.

Bizler Çanakkale Dedektiflik Bürosu olarak hem kişilerin haklarına hem de etik kurallara önem vererek çalışmalarımızı tamamlamaktayız. Gizlilik ise en önem verdiğimiz konulardan biridir. Dedektiflik hizmetleri verilirken yapılan araştırmaların karşı tarafa belli edilmesi halinde istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Bizler bu tür durumlarla karşılaşmamak için gizlilik konusuna da titizlikle eğilmekteyiz.

çanakkale dedektiflik
Çanakkale Özel Dedektiflik Bürosu Hizmetleri

Çanakkale Özel Dedektiflik Bürosu Hizmetleri

Çoğu insan dedektiflik hizmeti almaya çekinir. Ancak dedektiflik hizmetleri neredeyse hayatımızın her alanında bizlere yardımcı olabilecek çeşitlikte hizmet ağına sahiptir. Aldatılma şüphesi ile başvurulan eş takibi hizmeti, alınan tehdit ve şantaj mesajlarına karşı destek, çocukların velayetini kazanabilmek için delil toplanması gibi pek çok hizmet kalemini içinde barındırmaktadır. Ayrıca tüm bunların yanında VIP koruma hizmeti, soy ağacı sorgulama, böcek tespiti, bir şirketin potansiyelinin ölçülmesi, personel takibi, adres ve borçlu tespiti gibi bireysel ve kurumsal alanda birçok hizmet de bulunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak, hizmetler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak veya ücretler hakkında görüşmek istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Çanakkale özel dedektiflik bürosu olarak bizlere hizmet talebinde bulunan kişilerin en çok şikayetçi oldukları durum aldatılmadır. Bizler eşiniz ile aranızı belki düzeltemeyiz ancak şüphelerinizi giderebilir ve aldatma durumunu belgeleyebiliriz. Bunun için Çanakkale eş takibi hizmetini büromuzdan alabilirsiniz. Bizler bu araştırma için en uygun ekibimizi yeterli ekipman ile sahaya sürerek belirlenen sürede doğru bilgiye ulaşılmasını sağlarız. Böylece şüphelerinizi gidererek belki de davalarınızda kullanabileceğiniz deliller elde edebilirsiniz.

 

çanakkale dedektiflik bürosu

Çanakkale Dedektiflik Bürosu Nasıl Çalışır?

Dedektiflik hizmetleri içerisinde birçok dinamik barındıran ve belli kurallar çerçevesine yapılması gereken bir hizmet koludur. Çanakkale dedektif olarak bizlere gelen bir vakayı değerlendirmeye alırız. Ancak önceliğimiz karşımızdaki kişinin samimiyetine inanmak ve hizmetlerimizi kötü emelleri doğrultusunda kullanmayacağını bilmemiz olacaktır. Bu aşamadan sonra vakanın ne gibi gereksinimleri olduğunu, ekibin kaç kişiden oluşması gerektiğini, hangi ekipmanların temin edilmesi gerektiği ve en önemlisi vakanın karşıdaki kişi tarafından en ince ayrıntılarına kadar anlatması gerektiği oldukça önemlidir. Tüm ön çalışma tamamlandıktan sonra uzman ekibimiz ile hem sahada hem de büro içerisinde çalışmalarımıza başlayarak hedeflenen süre içerisinde araştırmamızı sonlandırırız. Dedektiflerimiz bu aşamada sabırlı, soğukkanlı, olaylara objektif bir bakış açısıyla yaklaşması ile doğru bilgiye ulaşacaktır.

Sizlerin bu gibi kötü durumlar ile karşılaşmanızı istemeyiz ancak karşılaşırsanız eğer yanınızda bizim olduğumuzu unutmayınız. Her türlü araştırma konunuzu inceleyerek sonuca ulaştırabiliriz. Bizlere gece gündüz açık olan telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz.