• info@elitdedektiflik.com
  • 0534 822 18 51
Blog Dedektiflik Bürosu İzmir

Dedektiflik Bürosu İzmir

Dedektiflik Bürosu İzmir 

 

Bir olayın aydınlanabilmesi için çalışmalar yaparak delil toplayan kişilere dedektif adı verilir. Delil toplama işinin mutlak suretle yasal yollardan yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde mahkemece delil niteliği taşımadığı gibi suç işlenmiş olmaktadır. Dedektiflik bürosu İzmir İlinde profesyonel insanlarca faaliyet göstermektedir. Bu işi yapmak için özel bir niteliğin olması gerekmiyor. Fakat dedektiflik mesleğini genelde dünyada ve ülkemizde uzun yıllar asker ve polis olarak görev yapan kişiler yapmaktadır. Bunun başlıca nedeni ise yapmış oldukları görevlerde bu çeşit araştırmalar neticesinde birçok olayın aydınlatılmasını sağlamış olmalarıdır. Ülkemizde bu mesleği sadece özel dedektiflik büroları yapmaktadır. Resmi yollardan yapılması kanun çıkmadığı için mümkün değildir. Türkiye Büyük Millet Meclisine bu konuda yasa çıkması için teklif verilmiş fakat halen bu kanun yürürlüğe girmemiştir. 

dedektiflik-burosu-izmir2

Profesyonel Dedektiflik Bürosu İzmir İlinde 

 

Birçok insanın ihtiyaç duyduğu ve çözüme kavuşmayı bekleyen sorunları mevcuttur. Bu sorunların devletin resmi kurumları ile çözülmesi bazen uzun zaman almaktadır. Devlet kanalı ile açılan dosyaların sayı bakımından çok oluşundan kaynaklı bazı problemler yaşanabiliyor. Bu gibi sorunların çözümüne yönelik profesyonel Dedektiflik bürosu İzmir İlinde oldukça gözdedir. Delil toplama işini yaparken tamamen uzman kişilerden oluşan bir kadro ile çalışılmalıdır. Dedektif mesleğini yapan kişilerde sabır, planlı çalışma, dikkat çekmeme ve azim gibi çok önemli özelliklerin bulunması şarttır. Bir dedektif asla vazgeçmemeli ve mutlaka ikinci bir planı olmalıdır. Müşterilerinin dosyalarını kabul aşamasında onlarla tam olarak diyalog kurmalıdır. Onların samimi olup olmadıklarını test ettikten sonra tam anlamıyla konuya hâkim olarak çalışmalarına başlamalıdır. 

dedektiflik-burosu3

Sorunları En Pratik Yolla Çözen Dedektiflik Bürosu İzmir İlinde Faaliyette 

 

Günümüz insanlarının bir özel dedektiflik bürosuna müracaat etmesi için birçok sebep bulunmaktadır. Boşanma davaları için delil toplama, miras davaları, velayet davaları, aldatan eş takibi ve ticari yollardan kaynaklanan şirket araştırmaları bunlardan birkaçıdır. Bunun gibi birçok konuyu en pratik bir şekilde çözüme kavuşturmak için Dedektiflik bürosu İzmir İlinde faaliyetlerde bulunmaktadır. Burada en önemli olan husus toplanacak olan delillerin kesinlikle yasal yollardan olmasıdır. Tersi bir durumda yapılan bütün çalışmalar boşa gidecektir. Uzman kadrosu ile verdiği hizmetlerden oldukça memnun kalınan bu büro ülkemizde açılan ilk özel dedektiflik bürosu olması ile de örnek oluşturmaktadır.