• info@elitdedektiflik.com
  • 0534 822 18 51
İZMİR DEDEKTİFLİK HİZMETLERİMİZ

İZMİR DEDEKTİFLİK HİZMETLERİMİZ

İzmir dedektiflik; her biri alanında uzmanlaşmış dedektif, avukat ve ekonomistler ile çalışan, bireysel ve kurumsal alanda hizmet veren özel bir dedektiflik bürosudur. Faaliyetlerini yasalara uygun bir şekilde sürmekte olup, İzmir ilinde aydınlatılamayan vakaları çözüme kavuşturmuş, takip ve delil toplama hizmetlerini başarı ile yürütmüş bir bürodur.

İzmir dedektiflik bürosu; eğitimli, nitelikli, yanlışı ve doğruyu birbirinden ayırabilen bir ekibe sahiptir. Talep edilmesi halinde kaynaklarını en etkin biçimde kullanarak, vakaları çözmeye çalışan, İzmir ilindeki vatandaşların problemlerini sonlandırmak kanıt toplayan ve tanık dinleterek araştırma yapan özel bir bürodur.

İzmir Dedektiflik Bürosu

Dedektiflik mesleğinde her zaman kanıtlar konuşur. Çünkü kanıtlar olmadan suçun ispat edilebilmesi ve dava açılıp kazanılması zordur. Eğer karşıdaki kişi suçunu itiraf etmiyor ise sürekli redde başvuruyor ise bu durumda yapılacak en iyi çözüm kanıtları konuşturmaktır.

İzmir ili Türkiye’nin büyükşehirlerinden biridir. Gelişmiş sanayisi ve turizmi ile en çok ziyaret edilen illerimizden biri olmaktadır. Giderek artan nüfusu İzmir’i farklı bir noktaya taşımıştır. Bu ilde yaşana yoğun insan ilişkileri aynı zamanda farklı sorunların yaşanmasına da neden olmaktadır. İzmirli vatandaşların sorunlarını kendileri çözmek istemeleri gayet doğaldır. Ancak tehdit, şantaj, dolandırıcılık, aldatma, takip ve araştırma işlemleri zor olabilir. Çözüm ise bir dedektiflik bürosuna başvurmak olabilir.

İzmir özel dedektiflik bürosu olarak bizler İzmir halkının sorunlarını çözebilmek için buradayız. Hizmetlerimizi hem kurumsal hem de bireysel alanda, uzmanlaşmış ekibimizce en kısa sürede vermekteyiz. Dedektiflerimiz sonuç odaklı çalışmakta ve delilleri yasalara uygun olarak elde etmektedirler. Her konuda destek için bizleri arayabilirsiniz.

İzmir Özel Dedektiflik Bürosu Hizmetleri

İzmir ilinde iş olanakları fazladır. Pek çok şirket burada faaliyet göstermektedir. İzmir Dedektiflik bürosu olarak şirketlerle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dedektiflik hizmetleri Türkiye’ye ilk geldiği zamanlarda bireysel bazda daha fazla hizmet vermekteydi. Ancak hizmetlerim giderek kurumsala yöneldi. Bu alanda en çok personel takibi hizmeti vermekteyiz. Personellerinden şüphelenen şirket sahipleri bizden yardım talep ederler. Aynı zamanda sahte marka tespiti ve böcek araştırması da yapmaktayız.

Bireysel alanda verdiğimiz hizmetlerimiz de artış göstermektedir. İzmirli vatandaşlarımızın en çok mustarip olduğu vaka aldatılma olmaktadır. İzmir eş takibi uzman dedektiflerimizin tecrübeleri doğrultusunda verilmektedir. Eş takibi hizmeti verilirken belli kurallara uyulması gerekmektedir. Zira suçun ispatlanabilmesi için kanıtların elde edilebilmesi gerekir. Kanıtlar ise yasal yollar ile elde edilmediği sürece mahkeme tarafından geçersiz sayılacaktır. Dedektiflerimiz takip konusunda en tecrübeli kişilerden oluşmuştur. Bu konudaki bilinç düzeyleri yüksektir.

Bizler aynı zamanda tehdit ve şantaj desteği de vermekteyiz. Dolandırıcılık ve sahtekarlığa maruz kalmış iseniz bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Avukat ve dedektiflerimiz sizlere hukuki ve araştırmaya yönelik destek olacaklardır.

Neden İzmir Dedektiflik Bürosu

İzmir dedektif bürosu olarak bizler hukukun üstünlüğü ilkesini benimsemiş ve iş ahlakına uygun hizmetler vermekteyiz. Özellikle İzmir’de kendine özel dedektif sıfatı veren kişiler veya kurumlar bulunmaktadır. Ancak biz sözleşmeye dayalı çalışmakta ve hizmetlerimizi faturalandırmaktayız. Bizlere güvenebilirsiniz. Sonuç odaklı çalışma anlayışımız sayesinde sorunlarınızı kısa bir süre zarfında çözebiliriz.

Neden İzmir dedektiflik bürosu diye sorabilirsiniz. Eminiz ki bizi tercih etme sebeplerinizden en önemlisi, doğru bilgiyi doğru yollar ile elde ediyor ve adalete güveniyor oluşumuzdur. Sizleri yarı yolda bırakmadan tüm ekipmanlarımızı kullanarak gerek sanal gerek fiziki takip ve araştırmalar ile çözüm aramaktan gurur duymaktayız. Eğer siz de sorunlarınızdan kurtulmak ve şüphelerinizi gidermek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.