• info@elitdedektiflik.com
  • 0534 822 18 51
Blog İzmir’de Dedektif Aramak

İzmir’de Dedektif Aramak

İzmir’de Dedektif Aramak

İzmir sadece akın akın turistin geldiği, tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehir değildir. Aksine ara sokaklarında çok fazla hikâyesi olan şehirlerdendir. İzmir bu kadar yoğun bir yaşamın yanı sıra verdiği özel hizmetler ile de adını duyurmaktadır. Özellikle dedektif ara İzmir yazarak internette arattığınız zaman oldukça fazla seçeneğin olduğunu hemen fark edeceksiniz.

Dedektiflik hizmetleri başvurucuların özel hayatlarına saldırıda bulunmadan, kişisel hakları gözetilerek ve yasal çerçevede gerçekleştirilmektedir. Dedektifler bireysel ve kurumsal olarak çalışmalarını yürütmektedir. Yapılan işlerde belirli süreler içerisinde toplanması gereken verilerin toplama süreleri sona erdiği zaman elde edilen bu dosya başvuruculara teslim edilmektedir. Dedektiflerin elde ettiği hiçbir veri bürolarda saklanmamakta ve başkaları ile asla paylaşılmamaktadır.

dedektif-ara-izmir

Dedektiflik Hizmetleri Bireysel

Aklınıza takılan her sorunun cevabını dedektif ara İzmir aramasından sonra bulabilirsiniz. Özelliklerine ve tecrübesine göre tercih edeceğiniz dedektiflik büroları ile detaylı bir çalışma yaptırabilirsiniz. Dedektiflerin bireysel hizmetleri arasında;

  • Eşlerin takip edilmesi,
  • Evlenmeden önce kişilerin araştırılması,
  • Kaybolan kişiler için özel çalışmalar,
  • Faili meçhul kalan dosyaların araştırması,
  • Çalınmış araç araştırmaları,
  • Adres tespit çalışmaları,
  • Boşanma davaları için detaylı belgelendirmelerin yapılması,
  • Öğrencilerin takip edilmesi gibi işlemler yapılmaktadır.

Dedektiflik büroları özel hizmet veren yerlerdir. Ulaşılamayan noktalara kısa sürede ulaşarak tamamen müşterilerini memnun etmek amacı ile çalışmaktadır. Dedektif bürolarında elde edilmiş her veri doğru kabul edilmektedir. Bu nedenle dedektiflerin dosya halinde mahkemeye sunduğu her evrak delil niteliği taşımaktır.

izmir dedektif ara

Kurumsal Hizmetler

Dedektiflik bürolarına dedektif ara İzmir seçeneğinden ulaştıktan sonra dilerseniz firmalarınız için özel araştırmalar da yaptırabilmektesiniz. Özellikle rakip firmalar bu araştırmalar ile sektörde özellikle ihaleler de oldukça avantaj elde etmektedir.

Bu hizmet ile evrakların gerçekliğini, piyasada uygun rekabet yapılıp yapılmadığını, marka sahteciliği, sanayi casusluğu, bayilerin araştırılması, patent hırsızlıkları, personel araştırması, ortakların araştırılması, güvenlik araştırmaları, farklı kurumların dolandırıcılık araştırmaları, kısacası firmanızı başarıdan uzaklaştırmaya neden ne var ise tüm detaylar titizlikle incelenmektedir. Dedektifler araştırmasını tamamladığı zaman firmanız ile alakalı yaşanan sorun ne ise doğru tespit edilmiş olarak size sunulmaktadır. Bu tespitler sonrasında doğru adımlar ile sektörünüzde yine eski başarınızı kolaylıkla elde edebileceksiniz.