• info@elitdedektiflik.com
  • 0534 822 18 51
Blog İzmir’de Eş Takibi

İzmir’de Eş Takibi

İzmir’de Eş Takibi

İzmir oldukça fazla nüfusa sahip olan tatil beldelerimizden biridir. Çok sayıda insanın gelip geçtiği bu şehirde çok sayıda aldatma vakası gözlemlenmektedir. Elbette eşlerde süren uzun süreli değişimler diğer tarafı tetiklediği için çeşitli ipuçlarını elde etmeye çalışmaktadır. Ayrıca İzmir farklılıkları ve farklı hizmet sektörleri ile ön plana çıkmayı başarmaktadır. Özellikle takip ve dedektiflik alanlarında oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Aklına sorular takılanlar için eş takibi İzmir ve diğer iller için yapılmaktadır. Takip etme konusunda uzman olan dedektifler hiç görünmeden eşiniz ile alakalı çok sayıda belge ve fotoğrafı elde etmektedir.

Elbette dedektiflik yapılırken her türlü yasal hak ve kişisel haklar korunarak gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Dedektifler eş takipleri için uygun gördükleri sürelerde gerekli çalışmaları yapmaktadır. Ardından hazırlanan veriler bir dosya halinde başvurucuya sunulmaktadır.

izmir de eş takibi

Eş Takibi İçin Nasıl Bir Çalışma Yürütülmektedir?

Dedektiflik bürolarının kapıları çoğu defa aldatma şüphesi yaşayan eşler tarafından çalınmaktadır. Eş takibi İzmir geneli içinde kısa sürede yapılabildiği gibi diğer iller içinde yapılmaktadır. Eğer artan seyahatler, toplantılar vs. söz konusu olmaya başlamış ise dedektifler mutlaka bu seyahatleri de yakın takibe almaktadır.

Eşlerden birinin çeşitli endişeleri ile başlayan takipler sonrasında elde edilen veriler eğer ispatlanmış bir aldatma içeriyor ise mahkemelere boşanma aşamasında delil olarak sunulabilinmektedir. Mahkemeler dedektiflik bürolarının yapmış olduğu bu çalışmaları delil olarak kabul etmektedir.

izmirde-es-takibi-fiyatlari

Toplanan Her Veri Size Özel

Dedektiflik bürolarının ulaştığı her veri sadece size özel olarak sunulmaktadır. Eş takibi İzmir içerisinde yürütülürken çekilen fotoğraflar, elde edilen belgeler vs. toplanıp bir dosya halinde size teslim edilir ve dedektifler tarafından bu veriler asla saklanmaz. Ayrıca 24 saat ve isteyen müşteriler için bayan ve erkek dedektif alternatifleri bulunmaktadır. Bu sayede pek çok kişi şüphelerini daha iyi anlatabildikleri için çalışmalar için kolaylık oluşturmaktadır.

Dedektiflik bürolarına aldatma olarak yapılan pek çok dosya sonucunda aslında böyle bir olayın olmadığı da gün yüzüne çıkmaktadır. Elbette bu aşamada boşanma eşiğinden dönen ve kapanan dosyalar olmaktadır. Her zaman bu şekilde sonuçlanmayan dosyalarda ise davalar açılmakta ve aldatılan eş tüm yasal haklarını elde ederek boşanmayı gerçekleştirmektedir.