• info@elitdedektiflik.com
  • 0534 822 18 51
KAYSERİ DEDEKTİFLİK

KAYSERİ DEDEKTİFLİK

Kayseri dedektiflik olarak bizler tecrübeli ve işinin ehli olan insanları toplandığı, davaları çözüme kavuşturma konusunda her daim en iyi şekilde işini yapan insanların toplandığı bir büroyuz. Kayseri ilimizde araştırmalar, takipler, delil toplama gibi bir çok işi yapmakta ve yapmaya da devam etmekteyiz.

Kayseri dedektiflik bürosu olarak yasalara uygun çalışmaktayız. Sorumlulukları her zaman yasalar koşunda titiz davranan ve en ince ayrıntıya kadar işleyen bir vizyona sahibiz. İlimizde ki polis ve diğer kolluk kuvvetleriyle beraber davalar yürütmekte ve deliller toplayarak yasaların el verdiği kadar yardım etmekteyiz.

 

kayseri dedektiflik

 

Kayseri Özel Dedektiflik Bürosu

Ülkemiz genelinde bu meslek pek fazla tanınmamakta ve başvuran insan sayısı az sayıda olsa da bizler her işi itinayla yapan insanlarız. Türkiye’de ki dedektifler pek çok alanda ayrılmışlardır. Bilinen polis ve jandarmalar dedektif olarak adlandırılmasalar da onlarda birer dedektif sayılır. Özel dedektifler paralı ve sözleşmeli olarak çalışırlar. İki grubu birbirinden ayıran fark ise özel dedektiflerin tutuklama izni yoktur. Özel dedektifler sadece delil toplar, dava hakkında bilgiler bulur ve raporlar, kolluk kuvvetlerine yasaların izin verdiği kadar davalarda yardımcı olurlar.

Kayseri özel dedektiflik bürosu olarak sözleşmeli çalışma stilini kullanıyor ve tahmin edebileceğiniz üzere bizlerinde tutuklama izni yok ancak davalara intikal etme ve davalarda bulunma, delil gösterme ve rapor alma gibi izinlerimiz mevcuttur. Bundan mütevellit Kayseri ilinde yaşayan ve sorunları olan vatandaşlarımızın bizlere güvenmesi pek de zor olmuyor çünkü bizler sözleşmeli çalışma stilini kullanıyoruz. Normal olarak insanlar birbirine güvenmesi biraz uzun sürer ancak bizlerle büromuzda görüşerek referans ve takdirlerimizi öğrenmek isterseniz büromuza bekleri. Bizler ile iletişim kurmak için iletişim bölümünde ki yazıları okumanızda fayda var.

Kayseri Dedektiflik Bürosu Sizlere Neler Sağlayabilir?

Kayseri Dedektiflik Bürosu Sizlere Neler Sağlayabilir?

Dedektiflik mesleği gereği her insan şüphelidir ancak her insan katil ya da suçlu değildir ve bu mantalite de çalışarak işlerimizi yürütüyoruz. Bizler kanıtlarla işimizi yürütürüz ve bu nedenle bir dedektif öncelikle objektif olmayı kendine şart koşmalıdır. Suçun, delilin ya da zanlının nereden nasıl çıkacağını bilemeyiz. Dedektiflerimiz algı gücü yüksek, öngörü sahibi ve empati kurabilen insanlardan oluşuyor. Bu özelliklerden yola çıkacak olursak, büromuzda çalışan dedektiflerimiz her zaman olay mahallinde en iyi incelemeleri yaparak olay hakkında çok fazla yardımcı olurlar.

Kayseri ilimiz Anadolu’muzun en güzel illerinden biri. Gelişmekte olan sanayi ve tarım olarak yüksek işçi oranıyla ciddi bir yere sahip. Bu şehrimizde genel olarak eş takibi ve bilgilendirme servislerimiz daha çok kullanılıyor. Kayseri eş takibi konusundan ziyade firma sahibi insanlar, firmalarında çalışacak olan insanların özgeçmişini bilmek ve onları erkenden tanımak istiyorlar. İnsan doğası gereği, ilk tanıştığı ve tanımadığı insanlara karşı kendisini savunma mekanizması olarak bütün olaylara karşı önyargılı ve şüpheci yaklaşır. Bu olayları yaşayan hemşerilerimiz genel olarak bizlere müracaat etmektedirler. İnsanlarla ilişkilerde sıkıntı yaşıyor, ikna olma kabiliyetinizin çok yüksek olduğunuzu düşünüyor ya da dolandırılmaktan ve kandırılmaktan korkuyorsanız ilk önce bizlere gelip yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sizler için en iyi araştırmaları yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.