• info@elitdedektiflik.com
  • 0534 822 18 51
MERSİN DEDEKTİFLİK

MERSİN DEDEKTİFLİK

Teknolojinin gelişmesi, insanların sanal dünyada bambaşka kimliklere bürünmesi veya sadece sosyal medya yardımı ile insanlarını birbirlerine karşı olan sadakat duygularını zedelemeleri artık günümüzde çok daha basit hale gelmiş durumda. Bu gelişmeler çoğu zaman insan ilişkilerine zarar vermekte ve süreç aldatılmalarda boşanma davalarında, sahtekarlıklarda ise mahkeme süreçlerine kadar evrilmesine neden olmaktadır. Kişiler çoğu zaman bu tarz durumlarda destek talep ederler. Bu süreçle sizlerin her zaman yanında olan Mersin dedektiflik, tüm mahkeme ve delil süreçlerinizi en başarılı şekilde yönetmeyi amaçlamaktadır. Bizlerden her konuda destek alabilirsiniz.

Mersin dedektiflik bürosu olarak bizler Mersin ilinde hizmet vermekte olan bir özel şirketiz. Yalnızca Mersin ilinde değil tüm Türkiye’de hizmet vermekte olup, birçok olayı açıklığa kavuşturmuş bulunmakta ve kavuşturmayı amaçlamaktayız.

 

mersin dedektiflik

 

Mersin Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektiflik araştırmaları yürütülürken birkaç önemli noktanın belirlenmesi gerekmektedir. Bir araştırma yapılır iken gizliliğe ve hukukun üstünlüğüne önem verilmelidir. Bu, dedektifliğin en önemli kurallarından biridir. Bir dedektif işine duygularını karıştırmadan, soğukkanlılık ile vakaları yönetmelidir. Özellikle eş takibi, sahtekarlık ve dolandırıcılık gibi vakalarda dedektifin ufak bir hatası tüm süreci bozabilir. Bu nedenle dedektiflik hizmeti alırken güvenilir kurumlarla iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Bizler Mersin özel dedektiflik bürosu olarak ekibimizi sürekli eğitimlerden geçirerek onların dinamik bir yapıda olmasını sağlamaktayız. Dedektiflerimiz sertifikalıdır ve kurumumuz yasal bir şekilde çalışma hayatını sürdürmektedir.

Mersin Özel Dedektiflik Bürosu Hizmetleri

Mersin Özel Dedektiflik Bürosu Hizmetleri

Mersin ilinde faaliyet gösteren dedektiflik ofisimiz, birçok hizmeti de bünyesinde barındırarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Ofisimize gelen müşterilerimiz eş takibi hizmetini oldukça fazla istemektedirler. Mersin eş takibi hizmeti uzman ekiplerimizde en kısa sürede çalışmalarını tamamlar. Mersin dedektiflik ofisi olarak eş takibi, boşanma davaları ve velayet davaları gibi süreçlerde uzmanlaşmış bulunmaktayız.

Bizler her türlü hukuki destek için kapsamlı çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Boşanma ve velayet davalarınıza kanıtlar bularak onları hukuki çerçeveye uygun bir şekilde mahkemeye sunarız. Ayrıca tehdit ve şantaj durumları ile karşı karşıya kalmanız halinde tüm hukuki süreci üstlenir ve gereken önlemleri alırız.

Mersin dedektiflik bürosu olarak başkaca hizmetlerimiz, kurumsal alanda böcek tespiti, personel takibi, firmaların potansiyellerinin araştırılması, VIP koruma desteği gibi pek çok hizmet vardır. Bireysel alanda ise çocuğunuzun güvenliğinden endişe ediyor iseniz öğrenci takibi, soyunuzun kimlere dayandığını öğrenmek istiyorsanız soy ağacı tespiti, borçlu ve adres tespiti gibi pek çok hizmeti de Mersin dedektiflik ofisimizce vermekteyiz. Tüm bu hizmetleri anlaşmalar ile cüzi bir miktarda verebiliriz. Bizleri 7/24 arayabilir ve her konuda destek ve bilgi alabilirsiniz.

 

mersin dedektiflik bürosu

 

Mersin Özel Dedektiflik Bürosu

Bizler çalışmalarımızı şeffaflık ilkesi içerisinde yürütürüz. Tüm süreçlerimiz önceden belirlenmiştir. Herhangi bir aykırı durum mutlaka raporlanır ve sizlere sunulur. Bu konuda uzmanlarımız asla taviz vermemektedir. Bir diğer ilkemiz ise hukukun her zaman üstün olduğudur. Mersin dedektif olarak kurallara karşı gelmeyiz ve yasal bir şekilde çalışmalarımız sürdürürüz. Aynı zamanda gizlilik de bu ilkelerimizin bir parçasıdır. Gizlilik belki de dedektiflik mesleğinin merkezinde yer alan en önemli unsurlardan biridir. Çünkü çalışmaların büyük bir gizem içerisinde yürütülmesi gerekir. Aksi takdirde bir kurumun profesyonelliğinden bahsedilemez.

Mersin’de bulunan ofisimizdeki uzmanlarımızdan her biri Mersin ilinin tüm dinamiklerini bilir. Mersin ili her ne kadar küçük bir il olsa da suç oranları burada da diğer illerden farksızdır. Uzman dedektifler, avukatlar ve diğer meslek gruplarıyla ortaklaşa yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde en güvenilir bilgiyi sizlere sunmayı amaçlamaktayız. Bizleri her zaman destek için arayabilirsiniz.