• info@elitdedektiflik.com
  • 0534 822 18 51
Hizmetler PERSONEL TAKİBİ VE ARAŞTIRMA

PERSONEL TAKİBİ VE ARAŞTIRMA

Personel takibi ve araştırma

Personel takibi ve araştırma,  İzmir dedektiflik hizmet seçenekleri arasında yer alıyor. İş dünyası, her geçen gün rekabetin bir adım daha büyüdüğü bir alan haline geldi. Aynı sektörde başka firmaya bilgi sızdıran kişiler artmaya başladı. Bu da personel takibi ve araştırma hizmetlerini ortaya çıkardır. Bu anlamda sizlere hizmet seçenekleri sunuyoruz. Doğru analiz yaparak sizleri güvenilir sonuçlara götürmekteyiz.

Personel araştırması, işe alım süreçlerinde belirleyici rol olabilir. Büyük ya da küçük ölçekli şirketler bulunmaktadır. Bu şirketler işe alım gerçekleştirir. Personel araştırması, firmaya iş başvurusu yapan kişiler hakkında daha fazla bilgi sahibi olunmasına yardımcı olur. Bu anlamda şirketiniz ile iş ortaklığı yapabiliriz. İzmir dedektiflik bürosu olarak uzun zamandır hizmet veriyoruz.

Personel araştırması son derece detaylı bir konudur. Personel araştırması talep eden firma, personeline şüphe ile bakmaktadır. Şüphe ile bakılan personel 3. Kişiler ile bilgi paylaşıyor olabilir. Bu bilgiler maddi zararlara neden olabilmektedir. İşe alım süreçlerde, gerekli departmanlar yetersiz olabiliyor. Sizlere danışmanlık hizmetleri sunarak Personel takibi ve araştırma seçenekleri sunuyoruz.

Küçük firmalarda insan kaynakları departmanı yer almayabilir. Bu nedenle, özel dedektiflik hizmetlerine olan ilgi daha çok olabilmektedir. Profesyonel çalışma anlayışına sahip olan ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Ekibimizde insan kaynakları uzmanları yer almaktadır. Aynı zamanda personel takibini de net bir şekilde yapıyoruz. Bizimle kısa süre içinde iletişime geçebilirsiniz.

Personel Takibi nedir?

Personel takibinin en büyük nedeni maddi kayıpların önüne geçmektedir. İş verenler, çalışanlarına bazı durumlarda şüphe ile yaklaşabilir. Fakat bu şüphe durumu istenmeyen olaylara neden olmasın diye destek almak önemlidir. Bu destek özel dedektif tarafından sağlanmaktadır. Örnek olarak, bilgilerin 3. Kişilere sızdırıldığını düşünen patron, şirket içi özel dedektif danışma hizmet alabilir. Bu sayede olay örgüsünü daha net görür. Kimi zaman, dedektif çalışan rolüne bürünebilir. Bu sayede olayların ortasına girer ve süreci çok daha hızlı çözer.

Personel takibi nasıl yapılır?

Personel takibi için ortada bir şüphe olması gerekir. Sonrasında şüphe duyulan kişiye sanal ve fiziki takip yapılabilir. Ekibimiz bu konuda sizlere gerekirse içten destek olacaktır.

Personel takibi ve araştırma için sizlere farklı stratejiler ile hizmet veriyoruz. Bu stratejiler uzman kadro tarafından belirlenir. Bizler sizlere hizmet vermek adına sürekli çalışıyoruz. Kendimizi geliştirerek, en iyi hizmeti vermek isteriz. Aynı zamanda uzman bir kadro da çok önemlidir. Alanında uzman çalışma arkadaşlarına sahibiz. İzmir dedektiflik bürosu olarak, personel takibi konusunda sorunsuz hizmet sunuyoruz.

Personel Araştırması

İşe alım sürecinde, personel hakkında detaylı araştırma yapmak gerekir. Sadece CV bu anlamda yeterli olmayabilir. Hayati veri, iş ahlakı ve geçmişine ait detaylar belirleyici olacaktır. Dijital takip, fiziki takip ve diğer veriler ile sizlere yardımcı oluyoruz.  İzmir Dedektiflik bürosu, maddi kayıp yaşamamanız adına en detaylı hizmeti sizlere sunuyor.

Kişilerin özgeçmişleri tatmin edici olamayabilir. Bu konuda, özellikle büyük şirketler personel alımı konusunda hassastır. İşe alım sürecinde insan kaynakları ile ortak çalışıyoruz. Bu sayede en güvenilir hizmeti veriyoruz. Karşılıklı olarak şeffaflık politikası uygulamaktayız. Bizi tercih etmeniz halinde, güvenilir hizmet almanız çok kolay olacaktır.

Personel araştırması nasıl yapılır?

Personel araştırmasında ilk adımda, kişinin gerçekten personel olup olmadığına bakılır. Sonrasında onun sabıka kaydı araştırması yapılmaktadır. Aynı zamanda özgeçmişi titizlik ile incelenir. Referansları gerekirse ziyaret edilir. Eğitim durumun ile alakalı araştırmalar yapılır. Aile yapısı ve diğer denklemler değerlendirilir. Aynı zamanda sosyal medya hesabı üzerinden gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

İzmir Dedektiflik hizmetleri son derece kapsamlıdır. Bu anlamda destek almak son derece önemlidir. İşe alım süreci ve personel süreçleri değerlendirmek için bizi takip etmeniz gerekiyor. Detaylı raporları sizlere sunmaktayız. Bu raporlar uzun bir süreç sonunda hazırlanır. Bu anlamda güvenilir olduğuna emin olabilirsiniz. En iyi hizmeti almak için bizi tercih edin.

Piyasada çok fazla dedektiflik hizmeti veren firma vardır. Bunlar arasında büyük rekabet bulunuyor. Fakat birçok firmanın da dolandırıcı olduğunu ifade etmek gerekiyor. İzmir dedektiflik bürosu olarak sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz. Bizi tercih etmeniz halinde mahcup olmazsanız. Geniş bir hizmet alanına sahibiz.