• info@elitdedektiflik.com
  • 0534 822 18 51
Hizmetler VELAYET DAVALARINDA DELİL TOPLAMA

VELAYET DAVALARINDA DELİL TOPLAMA

Velayet davalarında delil toplama

Şirketimiz sizler için velayet delil toplama hizmeti sunmaktadır. Bu süreç, boşanma davalarında sonra işlemektedir. Boşanma süreci sonrasında eşlerin çocuklarının kimde kalacağına kalması gerektiğine velayet davası sonrasında karar verilmektedir.  İzmir dedektiflik hizmetleri için bizi tercih edebilirsiniz. Sizlere güvenilir bir hizmet seçeneği sunuyoruz. Bu anlamda detaylı bir çalışma yapıyoruz. Şeffaf olarak hizmet veriyoruz. Sizlerle tüm süreçleri paylaşıyoruz. Bu anlamda huzurlu bir çalışma alanı içindeyiz. Bizi aramanız halinde sorunlarınızı çözebiliriz. 7/24 arayabilirsiniz.

Bu süreçte çocukların yaş grupları, ebeveynlerin maddi durumu gibi kıstaslar göz önüne alınır. Aynı zamanda ebeveynlerin çocuklarına karşı olan tutumu da son derece önemlidir. Davalarda, bu süreç sonrasında nihai kararlar verilmektedir.

Ülkemizde, genel olarak velayet davaları sonrasına çocukların annelerinde kalmaları gerektiği yönünde karar verilir. Bu her zaman için geçerli bir durum değildir. Profesyonel ekibimiz ile sizlere bu süreçlerde yardımcı olmaktayız. Kısa süre içinde sitemiz üzerinden destek almanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda bize 7/24 erişim sağlayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile İzmir dedektiflik olarak sizlere yeni fırsatlar veriyoruz.

Çocukların hakları ile alakalı anlaşmazlıkların çözülmesi için velayet davaları açılır. Bazı durumlarda anlaşmazlıkların kaynağı çocuk olabilmektedir.

Velayet davası açma süreci

Bu davanın açılması için ilk başta ortada bir boşanma davası olma şartı vardır. Velayet davası açmak için ilk aşamada aile sulh mahkemesine dilekçe verilir. Bu süreç boşanma davasından sonra meydana gelmektedir. Kişi duruşma gününü kendi seçebilmektedir. Bu boşanma davalarında aynı şekilde olmaz.

İzmir dedektiflik olarak sizlere velayet konusunda uzman hukuk kadrosu ile destek oluyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmet tamamen profesyonellik kapsamı altındadır. Bize çok kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Canlı destek hatlarımızda uzman kişiler yer almaktadır. Ekibimiz her zaman göreve hazırdır. Bizlere ulaşmak son derece kolaydır.

Velayet davası için delil toplama aşaması son derece önemlidir. Velayet davalarında haklı olmanız son derece önemlidir. Eğer haksız iseniz 1-0 geriden başlarsanız. Bunu terse çevirmek son derece zordur. Bizimle anında iletişime geçerek sorunları çözmeniz mümkün olacaktır.

 

Velayet davası delil önemi

Kimi zaman velayet davaları istediğiniz gibi sonuçlanmaz. Dava sürecinde bazı eksiklikler olabilir. İfade bozuklukları bu anlamda son derece etkilidir. Kanıt ve delil davanın sonuca ulaşması açısından son derce önemlidir. Velayet, tazminat ve boşanma davalarında delil son derece önemlidir.

Davalarda, bazı deliler davayı sonuçlandırabilir. Eşinizin çocuğa bakamayacağınızı öne sürebileceğiniz her söylem delil niteliğindedir. İşten geç gelmesini bile delil olarak sunabilirsiniz.

İzmir dedektiflik hizmetleri olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Ekibimiz 7/24 hızlı bir çalışma örneği gösteriyor. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere her konuda destek olan uzman bir ekibe sahibiz. Bu anlamda sizlere yardımcı oluyoruz.

İzmir dedektiflik bürosu olarak toplumun daha iyi olması için çaba saf ediyoruz. Hukukun üstünlüğü ilkesine uygun hareket eden danışma ekibine sahibiz. Sizler ile her zaman iletişim içinde olarak hareket ediyoruz. Bizi arayarak süreç hakkında daha detaylı bilgi almanız mümkündür.

İzmir dedektiflik olarak velayet davalarına çok önem veriyoruz. Velayet davaları diğer tarafın izlenmesi ile başlar. Eşinizin velayet alma yeterliğine sahip olmadığını düşünüyorsanız, bunu mahkemeye kanıtlamanız gerekiyor. Bu süreçte delil ve kanıtlar son derece önemlidir. Her süreç kanıt olarak sunulabilir.

Çocuğun geleceği açısından velayetin doğru kişiye verilmesi son derece önemlidir. Velayet alamayan taraf, çocuğu belirli sürelerde görme hakkına sahip olacaktır. Bu anlamda mahkemeler işlemlerini incelikle yapar. İzmir dedektiflik bu anlamda süreci çok iyi bir şekilde izliyor. Bu anlamda size yardımcı olmak için her kanıtı değerlendiriyor. Süreci şeffaf bir şekilde anlatmanız gerekiyor. Bu sayede istediğiniz sonucu almak mümkün olabilir.

Velayet davalarında delil toplama işlemi sayesinde, çocuğa daha iyi ortamda büyüme fırsatı sunulur.  Bu konular hakkında araştırma yapılır. Özel dedektiflik ekibimiz sizlerin hangi soruna karşı ne yapmanız gerektiği hakkında da bilgi aktarır. Bizle kısa süre içinde iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda ofislerimizde görüşme yapabiliriz. Güvenilir seçenekler ve en iyi hizmetler için bizi aramanız gerekir. Özel dedektiflik hizmetleri kapsamında sizlere en iyi şekilde yol göstermeyi hedef seçtik. Uzman kadro ile size yardım ediyoruz.